Зеленський скасував фінансування політичних партій, що не пройшли до Ради

Президент України Володимир Зеленський підписав №1029 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"16.10.2019 Повернуто з підписом від Президента", — написано у карточці законопроєкту.

Згідно з пояснювальною запискою, за три роки діяльності Національного агенства запобігання корупції не принесло очікуваних результатів. Відтак, з’явилась потреба у реформуванні інституції для підвищення ефективності.

Таким чином, законопроєктом передбачається:

  • Забезпечення умов обрання незалежного керівника Національного агентства та внутрішнього контролю Національного агентства.
  • Забезпечення незалежності працівників (інспекторів) Національного агентства у службовій діяльності та розширення їх повноважень щодо збору інформації.
  • Створення системи різностороннього контролю за діяльністю Національного агентства збоку Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, громадянського суспільства та незалежних аудиторів.

Окрім цього, зазначеним законопроєктом передбачається скасування політичних партій, які не набрали 5% голосів на парламентських виборах.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції повідомить Національне антикорупційне бюро про недостовірні відомості в деклараціях народних депутатів на суму майже 90 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *