Забрати в олігархів монополію на владу, економіку та ЗМІ – Дерев’янка висунули в президенти

Мораторій на перевірки бізнесу до ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок – у владу, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, збереження довкілля та захист тварин – з такими ідеями на XVIІ позачерговому з’їзді партії «ВОЛЯ» висунули Юрія Дерев’янка у президенти України.

Про це інформує офіційний сайт політичної сили.

У заході взяли участь 1100 осіб з усієї країни. Голосування відбувалось за допомогою електронної системи. Дерев’янко заявив, що має економічну програму – неоекономіку, стратегію перемоги у війні та повернення територій, а також чіткий механізм контролю влади людьми.

Програма Юрія Дерев’янка в економіці передбачає ліквідацію штучних монополій та громадянський контроль над природними монополіями. Окремим пунктом є нова податкова ліберальна система: зменшення ПДВ з 20% до 15%, всі податки на заробітну плату – не більше 20%. Це означає, що ПДФО: з 18% до 10%, а ЄСВ: з 22% зменшується до 17 (у загальний пенсійний фонд) + 5% в персональний накопичувальний пенсійний рахунок (при цьому єдиний соціальний внесок не перевищує розмір середньої пенсії);

Також програма передбачає в 3-4 рази скоротити кількість дозвільних документів, а також чисельність держслужбовців, введення мораторію на перевірки малого та середнього бізнесу до ухвалення ліберального податкового законодавства, 10% – єдине правило розмитнення для всіх авто, легалізація всіх видів підприємницької діяльності, у тому числі обігу ринку криптовалют з нульовою ставкою оподаткування прибутку на 10 років (відповідний законопроект Юрій Дерев’янко вже зареєстрував).

«Це створить найкращі податкові та інвестиційні умови. Як наслідок – гідні зарплати, і можливість жити тут в країні, а також дасть можливість нашим заробітчанам повернутися, придбати доступне авто та жити тут, в Україні», – переконаний кандидат в президенти України.

Також Юрій Дерев’янко представив під час з’їзду стратегію перемоги у війні. Її першими пунктами є сильна економіка і боєздатна армія. «Не менше 5% ВВП потрібно спрямовувати на професійну армію за стандартами НАТО. Також ми повинні мати резервну армію, щоб чоловіки 18-55 років, які щороку проходять двотижневий вишкіл, в разі потреби були готові стати на захист своєї землі разом з професійною армією», – сказав Дерев’янко.

«Потрібно сформувати комплексний план дій за участю міжнародних партнерів, який передбачає одночасну реалізацію поліцейської, військової місій та фінансування відновлення зруйнованих українських територій під контролем спільної цивільної місії. Через 3-5 років реалізації такого плану – проведення вільних виборів на звільнених від окупації територіях», – переконаний кандидат в Президенти.

Особливо Дерев’янко підкреслив необхідність забезпечення для українців права на захист свого життя, себе, своєї родини, майна за допомогою вогнепальної зброї.

«Наша мережа однодумців стає потужною армією проти старої системи та олігархів на цих виборах. Це можна зробити тільки завдяки ІТ-технологіям. Смартфон – от наша зброя, ось наша мережа людей, які здатні вплинути на зміну влади в країні», – закликав Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, що раніше Юрій Дерев’янко пропонував рішення щодо «євроблях», яке принесе бюджету 25 млрд грн, а ще вимагав припинити перевірки бізнесу до того часу, поки не відбудеться реальна податкова реформа.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *