Європейський суд може скасувати санкції щодо Януковича

Прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган заявила про можливе скасування санкцій проти Віктора Януковича і його прибічників Судом Європейського Союзу.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на її пост у Facebook, прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган зазначила, що Суд ЄС незабаром прийме рішення щодо скасування санкцій проти Януковича і його команди.

“Найближчим часом Судом Європейського Союзу можуть бути винесені рішення за позовами В. Януковича, О. Януковича, О. Клименка, С. Арбузова, В. Пшонки, А. Пшонки та А. Клюєва щодо скасування санкцій ЄС, продовження яких здійснювалось Радою ЄС протягом 2016-2018 років”, – написала Сарган.

Прес-секретар також наголосила, що сторонами у відповідних судових процесах є згадані екс-високопосадовці та Рада ЄС. Рішення Суду ЄС жодним чином не вплинуть на хід розслідувань щодо згаданих осіб, які здійснюються правоохоронними органами України.

“Варто зазначити, що чинні санкції ЄС щодо 12 колишніх українських високопосадовців та їхнього найближчого оточення були продовжені у березні 2019 року і залишатимуться чинними”, – відмітила Лариса Сарган.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що секторальні і “кримські” санкції Європейського Союзу проти Росії будуть продовжені на наступні 12 і шість місяців відповідно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *