Є тільки один шлях: командувач ООС зробив заяву щодо війни на Донбасі

Єдиний шлях змусити російських окупантів дотримуватися режиму припинення вогню на Донбасі – це чітка позиція міжнародної спільноти щодо засудження російської агресії.

Про це висловився командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв в інтерв’ю австрійському виданню Wiener Zeitung, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Facebook штабу ООС.

Зокрема Наєв зазначив, що для зменшення втрат серед цивільного населення під час перемир’я українська сторона “чітко дотримується Мінських домовленостей і, насамперед, режиму припинення вогню”, а також “режиму тиші під час релігійних свят або на початку нового навчального року”.

Але противник використовує перемир’я для перегрупування військ і проведення нових провокацій, що підтверджують міжнародні спостерігачі.

У цьому зв’язку Наєв відзначив важливість підтримки з боку міжнародної спільноти:

«Є тільки один шлях змусити російські окупаційні війська дотримуватися режиму припинення вогню: нам потрібна чітка позиція міжнародної спільноти щодо засудження агресивних дій Росії».

Крім того, він підкреслив важливість досягнення максимально можливої публічності та постійного інформування у міжнародних ЗМІ про порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків, а також подальшого введення жорстких санкцій проти держави-агресора Росії.

Наєв також зазначив, що тільки від Кремля залежить керівництво псевдореспублік на Донбасі, і «тільки Москва здатна зупинити конфлікт». Зі свого боку українська армія «має право реагувати на ворожі провокації» або проявляти активність, «коли на карту поставлено життя або здоров’я військовослужбовців або цивільних осіб».

Нагадаємо, Сергій Наєв повідомив, що під час проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі будуть впроваджуватися новітні автоматизовані системи управління військами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *