Якби Вакарчук мовчав і співав, його партія могла б набрати більше голосів, – експерт

Лідер партії «Голос», яка, за попередніми результатами, набирає 6% голосів, Святослав Вакарчук міг би завести до Верховної Ради більше кандидатів зі свого списку. Йому просто треба було «мовчати та співати».

Таку думку висловив головний редактор видання «РБК-Україна» Сергій Щербина у прямому ефірі 24 каналу.

Важливо! Офіційні результати парламентських виборів 2019: ЦВК порахувала 84 відсотки голосів

За його словами, Вакарчук абсолютно чужий для Півдня та Сходу України. «Його там тяжко «продати» як морального авторитета, а легше як співака. А без їх голосів він не зміг «злетіти», – додав Щербина.

Для того, щоб це по-справжньому була велика партія, вона мала б мати потужну підтримку у всіх регіонах України. Але вони більше сконцентрувалися на Захід. Їхня помилка була в тому, що вони поставили Вакарчука в центр, зокрема відправили його на всі телеканали. Таким чином просто «кинули його під танк», адже, зокрема, з питаннями про газ він не впорався,
– наголосив експерт.

А головна редакторка видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва зазначила, що також партія «Голос» неправильно вчинила в тому, що в них не було сильних кандидатів від мажоритарних округів. «Вони власне й провалили мажоритарку, адже звідти до Ради пройшло лише 2-3 кандидата», – сказала вона.

«Притула не хотів йти в Раду»

«Особисто мені здається, що Сергій Притула взагалі не хотів йти до Ради, тому він поставив себе 30-им у списку «Голосу». Але він спікер набагато сильніший, ніж Вакарчук», – відповів Щердина.

І додав, що Притула абсолютно відповідає образу «хлопця з народу», на який є запит суспільства, він майстер «розмовного жанру» і добре конкурував би зі всіма людьми, які зараз пройшли до Ради.

офіційні результати парламентських виборів від цвк
Остаточні дані ЦВК / Інфографіка 24 каналу

Повне відео Виборчого марафону за 21:00, 22 липня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *