Холодницький: Зняття арешту з майна сина Авакова дивне, але законне

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вважає дивним, проте законним рішення суду про зняття арешту з майна сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександра.

Про це він сказав у середу, передає кореспондент UA1.

Глава САП зазначив, що арешт майна Авакова-молодшого було скасовано 19 грудня через те, що в Апеляційний суд не надійшов журнал судового засідання, який зобов’язаний був йому надати суд першої інстанції.

За словами Холодницького, ненадання такого журналу справді є «законною підставою для скасування ухвали суду першої інстанції». При цьому глава САП зауважив, що це вперше у практиці стався «такий комедійний випадок, коли журнал не було надано судом».

«Мені це рішення дивне, але воно законне», – сказав він.

Коли ж у керівника Антикорупційної прокуратури запитали, чи це, на його думку, було зроблено навмисно, він відповів: «Давайте не гадати на кавовій гущі».

Як відомо, самого сина міністра Арсена Авакова – Олександра, який підозрюється у розтраті понад 14 млн гривень під час закупівлі рюкзаків для Міністерства внутрішніх справ, суд відпустив під особисте зобов’язання з носінням електронного браслета.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *