У Львові встановлять меморіальну таблицю воїну Юліану Циганку

У Львові встановлять меморіальну таблицю учаснику антитерористичної операції Юліану Циганку на фасаді середньої загальноосвітньої школи № 34 ім. М. Шашкевича (вул. Замкнена, 8).

Як інформує кореспондент ІА ZIK, встановлення таблиці сьогодні погодив виконавчий комітет ЛМР.

«Покласти функції замовника на проектування, виготовлення та встановлення меморіальної таблиці на середню загальноосвітню школу № 34 ім. М. Шашкевича м. Львова», – йдеться у рішенні.

Нагадаємо, військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади Юліан Циганко помер 16 жовтня в Київському військовому госпіталі після тривалого лікування важкого поранення, яке дістав під час боїв на Донбасі.

У листопаді 2015 року, під час бойового чергування у Луганській області він зазнав важкого поранення у печінку та кишківник, переніс більш ніж 50 операцій, кому та клінічну смерть. 35 місяців лікувався у Києві та Відні за кошти, зібрані волонтерами, адже сам був інвалідом війни 2-ї групи, сиротою та одинаком.

10 вересня цього року Юліан повернувся з Відня до Головного військового госпіталю Києва, але вже 4 жовтня впав у кому та 16 жовтня помер.

Поховали Героя на Личаківському кладовищі Львова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *