Справа Онищенка: суд залишив під арештом будинок сина нардепа

Суд залишив під арештом приватний будинок неповнолітнього сина підозрюваного в організації «газових схем» народного депутата-втікача Олександра Онищенка.

Таке рішення ухвалила колегія суддів Київського апеляційного суду за результатами розгляду скарги адвоката матері сина Онищенка, повідомляє Слово і Діло.

Йдеться про будинок загальною площею 454,2 кв. м. Нардеп подарував його синові вже під час розслідування детективами Національного антикорупційного бюро «газових схем». Під час обшуку правоохоронці знайшли докази того, що Онищенко після дарування будинку синові продовжував ним користуватися.

Також детективи вказували, що цей будинок Онищенко та члени його організації використовували як засіб скоєння злочину, а саме іпотечного забезпечення для отримання кредитних коштів ТОВ «ГК «Газовий альянс» для придбання за заниженою ціною природного газу, видобутого ПАТ «Укргазвидобування».

Адвокат матері сина Онищенка подав апеляцію на рішення суду про арешт будинку. Вислухавши доводи апелянта, колегія відмовила у задоволенні скарги.

Нагадаємо, в липні 2018 року НАБУ завершило розслідування стосовно народного депутата Олександра Онищенка, який підозрюється в організації корупційної схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *