«Щодня бачив ворога в обличчя»: вражаюча історія українського воїна з Луганщини

На випускному в Дмитра були озброєнні до зубів кадировці. На його атестаті про закінчення школи зображений двоголовий орел й триколор так званої ЛНР.
Хлопець із окупованого бойовиками Антрациту мріє, аби в його рідному місті знову була українська влада. Саме тому і пішов на фронт, щоб захищати свою Батьківщину.

Дмитру лише 20, та він вже два роки воює на фронті. Зараз знаходиться на передовій в передмісті Горлівки.

Читайте також: З «ДНР» та «ЛНР» тікають навіть топові «чиновники»

Хлопець закінчив школу у місті Антрацит, що на Луганщині. Спочатку хотів піти навчатися в Академію Нацгвардії, та потім передумав й пішов служити в армію. Дмитро бачив ворога в обличчя щодня. Тому, як ніхто інший знає, хто такі окупанти.

Проросійська пропаганда там – дуже сильна. Всі проти України, бо їх переконують в тому, що ми – вороги,
– розповів військовий.

Він також додав, що керують усім в так званій ЛНР росіяни, а місцеві «посіпаки» – у них на побігеньках. Крім цього, в ОРДЛО є й чимало іноземних найманців.

Попри тотальну антиукраїнську пропаганду, у Дмитра лише міцнішала віра у власну країну та перемогу. Хлопець вважає, що захищати свою державу є обов’язком кожного чоловіка. «Я народився в Україні й хочу, щоб мої діти також народилися тут», – переконаний він.

війна на Донбасі
20-річний військовий Дмитро

Любов до Батьківщини солдату прищепили батьки: підтримували Україну від початку війни. Тепер рідні хлопця живуть у Київській області.

Дмитро досі спілкується зі знайомими, які залишилися по той бік фронту. Навіть з тими, котрі воювали: дехто на п’ятий рік війни прозрів та розкаявся. Таких він сприймає по-воєнному – за достойного ворога зі своєю, хоч і помилковою, та все ж позицією. А от з аморфними диванними сепаратистами спільної мови знайти не може.

Після закінчення війни хлопець хоче стати професійним військовим, щоб більше ніколи не допустити ворога на рідну землю.
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *