СААКАШВІЛІ: МІЙ ЗАКЛИК ДО ЧЛЕНІВ БПП У ЗВ’ЯЗКУ З ОЛІГАРХІЧНИМ ПЕРЕВОРОТОМ

Голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайло Саакашвілі вважає, що для партії президента України Петра Порошенка БПП буде великою помилкою залишитися в коаліції.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Мій заклик до членів БПП у зв’язку з олігархічним переворотом. Вчора відбулося те, що завжди неминуче відбувається, коли після революції не відбувається революційних реформ — реставрація старого режиму. По-моєму вчора в країні стався олігархічний переворот. Також як після невдач помаранчевої революції до влади прийшов Янукович, вчора Ахметов та інші олігархи, залишивши своїми голосами уряд, знову взяли контроль над ситуацією в свої руки."- пише Саакашвілі.

"Батьківщина вийшла з коаліції, теж саме збирається зробити Самопоміч, в цій ситуації залишатися в коаліції було б важкою помилкою Блоку Петра Порошенка. Це в будь-якому випадку означало б, що навіть ті члени фракції, які голосували за відставку уряду, в разі не виходу з коаліції, беруть повну формальну відповідальність за вчорашній олігархічний переворот."- зазначив одеський губернатор.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада України не змогла прийняти проект постанови про недовіру Кабінету міністрів України на чолі з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Читайте также: Порошенко явится на заседание фракции «БПП»

Як повідомлялося раніше, фракція "Батьківщина" прийняла рішення покинути парламентську коаліцію і закликала всіх парламентаріїв наслідувати її приклад.

 
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *