Росія не визнає програш у міжнародному арбітражі за позовом «Укрнафти»

У Міністерстві юстиції Росії заявили, що не визнають програш 44,45 мільйона доларів у міжнародному арбітражі ООН за позовом «Укрнафти».

Росія планує оскаржувати рішення арбітражу та «використовувати для цього всі законні методи», пише ТАСС.

Читайте також: Росія не визнає рішення суду в Гаазі щодо незаконно захоплених активів у Криму

Напередодні компанія «Укрнафта» відсудила у Російської Федерації понад 40 мільйонів доларів за «націоналізовані» заправки в анексованому Криму.

У Міністерстві юстиції РФ стверджують, що країна не брала участі у розгляді зазначеного позову. Крім того, Росія не визнає законності ухваленого рішення, у першу чергу через відсутність в арбітражу юрисдикції на розгляд цієї справи.

У чому справа? У квітні 2014 року, невдовзі після анексії Криму Росією, незаконні збройні формування держави-агресора захопили адміністративні приміщення і 16 автозаправних станцій ПАТ «Укрнафта». Згодом у жовтні 2014 року ПАТ «Укрнафта» повідомило Росію про порушення прав. Однак, РФ проігнорувала це повідомлення.

Саме тому 3 червня 2015 року ПАТ «Укрнафта» передало спір на розгляд до арбітражного суду.

Що відомо про ПАТ «Укрнафта»?ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України. Володіє 537 АЗС майже в усіх регіонах України. 50%+1 акція товариства належить НАК «Нафтогаз України», групі компаній, пов’язаних з колишніми акціонерами «Приватбанку» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова – близько 42% акцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *