Порошенко не прийде на допит в ДБР – адвокат

Колишній президент і кандидат в народні депутати Петро Порошенко не прийде на допит в Державне бюро розслідувань (ДБР) до 21 липня включно.

Порошенко не отримував виклик на допит в якості свідка, написав адвокат екс-президента Ігор Головань в блозі на Українській правді.

За його словами, 16 липня ДБР отримало документ, де вказується, що Порошенко не отримував повісток про виклик на допит в ДБР, і 17 липня на зможе з’явиться в відомство в зв’язку з тим, що він займається передвиборчою кампанією і знаходиться за межами Києва.

Скан відповідного документа, який був зареєстрований в ДБР, Головань розмістив у своєму блозі. Окремо в документі адвокат екс-президента просить ДБР взяти до уваги участь Порошенка у виборчій компанії на позачергових парламентських виборах, внаслідок чого він не може прибути на процесуальні дії до 21 липня.

«Якщо слідчий вважає за необхідне викликати Порошенка для проведення слідчих (процесуальних) дій, прошу призначити такі дії після 21.07.2019», – написав Головань в ДБР.

Нагадаємо, опубліковано копію повістки, в якій ДБР викликає на допит Порошенка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *