Порошенко не має політичного майбутнього – Шабунін

Глава Центру протидії корупції (ЦПК) Віталій Шабунін вважає, що чинний глава держави і кандидат у президенти Петро Порошенко не має політичного майбутнього.

Таку думку він висловив в ефірі 24 каналу.

За словами Шабуніна, у чинного президента було все – і уряд, і Верховна Рада, але він не виконав багато своїх політичних обіцянок. Тому, переконаний активіст, Порошенко не має політичного майбутнього.

«Це не означає, що будь-який кандидат на 100% виконає обіцяне, але ми, як виборці, зможемо вимагати від майбутнього президента виконання своїх обіцянок. Натомість суттєва різниця між Порошенком та іншими кандидатами полягає у тому, що чинний гарант має не обіцяти, а звітувати. Це важливо», – сказав Шабунін.

Наразі ж, наголосив глава ЦПК, українці мають унікальну можливість змінити владу в країні, адже після президентських виборів будуть парламентські, а у 2020 році – вибори місцевої влади.

Як відомо, за результатами підрахунку Центральною виборчою комісією понад 90% протоколів, кандидат у президенти України Володимир Зеленський набирає 30,26% голосів, а чинний президент Петро Порошенко – 15,95%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *