НАБУ перевірить рахунки компанії Ахметова у справі «Роттердам +»

Солом’янський районний суд Києва задовольнив клопотання детективів НАБУ і надав тимчасовий доступ до рахунків енергокомпанії ДТЕК Дніпроенерго олігарха Ріната Ахметова в рамках розслідування кримінальної справи за формулою «Роттердам +».

Про це повідомляє УНІАН.

«Клопотання — задовольнити. Надати детективам … Національного антикорупційного бюро України … тимчасовий доступ до речей і документів, що становлять банківську таємницю та знаходяться у володінні Укрсоцбанку, з можливістю вилучення їх копій, а саме: відомості про рух коштів за період з 1 квітня 2014 до моменту прийняття рішення із зазначенням часу проведення платежів, з вхідним і вихідним сальдо, дебетовими і кредитними оборотами за кожен операційний банківський день проведення платежів, розшифровкою кореспондентів і призначення платежу по розрахункових рахунках компанії», – йдеться в рішенні суду.

Постанова діє протягом одного місяця з дня його прийняття. У разі відмови виконувати постанову суду вправі винести постанову про дозвіл на проведення обшуку.

Як повідомлялося раніше, глава НАБУ Артем Ситник заявив про незаконність застосування формули «Роттердам +» до значної кількості вугілля.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *