На День Незалежності у Києві буде два марші – за участю ветеранів і влади

Ветеранські організації домовилися з Офісом Президента Володимира Зеленського про організацію і проведення 24 серпня свого маршу до Дня Незалежності України. На нього вийдуть ветерани АТО й ООС, які воювали на Донбасі.

Про це ветерани домовились на зустрічі з заступником глави Офісу Президента Кирилом Тимошенком, розповів громадський активіст та організатор параду до Дня Незалежності «Марш захисників» Андрій Медведько.

Читайте також: Хода гідності замість параду: у чому різниця

На зустрічі з ветеранами також були присутні силовики, міністр культури Євген Нищук, міністр молоді і спорту Ігор Жданов, міністерка у справах ветеранів Ірина Фріз.

Розглядали питання проведення урочистих заходів до Дня Незалежності. Результат влаштував обидві сторони. Буде два марші. Домовились про спільну координацію, щоб не заважати одне одному,
– сказав активіст.

Відтак, у Києві на Хрещатику в різний час 24 серпня відбудуться два марші:

  • Офіційний – Марш (Хода) Гідності. Його проводить керівництво держави.
  • Народний –  Марш захисників. Його проводять ветеранські спілки, волонтери та сім`ї загиблих українських військових.

За словами організатора параду ветеранів, на ньому не буде президента Зеленського, попереднього президента Порошенка, представників влади і жодних партійних прапорів.

Медведько відзначив, що вважає прогресом позицію влади, яка пішла їм назустріч і сторони порозумілися й погодили той факт, що ветерани АТО та ООС проведуть народний марш.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *