Маніпуляцій-спекуляцій немає: Ситник позитивно відгукнувся про бажання гаранта призначати директора НАБУ

Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник позитивно оцінює законопроєкт президента Володимира Зеленського про закріплення в Конституції повноважень президента призначати директора НАБУ.

Про це він повідомив під час спілкування з журналістами, яке транслював телеканал ZIK.

«Мабуть, потрібно оцінити не так сам законопроєкт, як спекуляції та маніпуляції, що виникли навколо нього. У Конституції просто продубльовано право президента призначати директора Антикорупційного бюро і створювати Антикорупційне бюро. Але призначати директора Антикорупційного бюро в порядку, визначеному законом. Тобто, конкурс, передбачений з обрання директора НАБУ, залишається. Це просто перенесення положення закону в Конституцію – не більше і не менше», — зазначив він.

«Скажімо так, маніпуляцій-спекуляцій там немає. Заяви про «замах на незалежність» і те, що це суттєво змінює гарантії незалежності керівника, не відповідають дійсності», — додав директор НАБУ.

Нагадаємо, раніше під час другого засідання Верховна Рада ІХ скликання відправила до Конституційного суду України законопроєкт, який дозволяє президенту призначати директора Національного антикорупційного бюро та Державного бюро розслідувань. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *