КНДР хоче відновити переговори зі США щодо ядерної програми

Пхеньян заявив про бажання продовжити переговори з США і тут же провів нові випробування зброї. Подробиці про тип снарядів і дальність польоту не повідомляються.

Північна Корея має намір відновити діалог з США ще в вересні, після декількох місяців відсутності будь-яких зрушень в переговорах по денуклеаризації країни, повідомляє DW.

«Ми готові зустрітися з США в кінці вересня», – заявив у понеділок, 9 вересня, заступник міністра закордонних справ Північної Кореї Чхве Сон Хуей.

Чхве повторив заклик Пхеньяна до США виробити «прийнятну стратегію», в іншому випадку весь дипломатичний процес може бути поставлений під загрозу.

При цьому через короткий час після заяви Чхве Сон Хуея Пхеньян знову провів випробування зброї. Як повідомило вранці у вівторок, 10 вересня, південнокорейське інформаційне агентство Yonhap з посиланням на генерального штабу збройних сил Південної Кореї, КНДР випустила два невідомих снаряда з західного регіону в напрямку Японського моря. Подробиці про тип снарядів, дальність і максимальну висоту польоту не повідомляються.

Нагадаємо, представники Франції, Німеччини та Британії в ООН засудили ракетні випробування КНДР та наголосили на необхідності збереження міжнародних санкцій щодо Північної Кореї.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *