Екс-голова «Суспільного» Аласанія: «Схеми» і «Наші гроші» довго не проживуть

Зураб Аласанія, якого 31 січня відсторонили від посади голови «Суспільного», заявив, що таке рішення напередодні виборів, ініціював прихильник Порошенка Олексій Панич.

Про це він розповів в інтерв’ю TheBabeль.

«Там купа проблем, включно з особистим негативним ставленням до мене, тут я маю на увазі члена Наглядової ради Олексія Панича. Він не приховує, що пропаганда і журналістика — це одне й те саме. І він хоче, щоб так було, а ми не дозволяємо. А так кожен по-своєму. Хтось не любить реформи і зміни. Там є люди, які працювали ще у старій компанії, ще в радянській, а потім вже і в державній. Плюс політичний прояв. Коротше, збіг обставин», — сказав Аласанія.

Екс-очільник «Суспільного» додав, що Адміністрацію президента найбільше дратували програми журналістських розслідувань. А наглядова рада, яка ухвалила звільнення Аласанії, дуже чутлива до таких тем.

Аласанія зауважив, що «Суспільне» — незалежне телебачення, тому окремим політичним силам його мовлення було невигідним.

«Проблема «Суспільного мовника» в тому, що в нього немає прихильників — ані в опозиції, ані у владі. Бо система політична в Україні така, що має бути «своє» медіа. А «Суспільне» — нічиє. І це нікого не влаштовує. Тому ми не маємо жодної підтримки. Наприклад, подання на моє звільнення було від людини, яка спочатку була від «Радикальної партії Олега Ляшка», а тепер у штабі Юлії Тимошенко. Але Олексій Панич, наприклад, напряму працює з Банковою та Адміністрацією президента», — підкреслив він.

Відтак, додав колишній очільник «Суспільного», програми «Схеми» та «Наші гроші» довго не проживуть.

Нагадаємо, 31 січня Наглядова рада Суспільного телебачення більшістю голосів проголосувала за розірвання контракту з головою правління Зурабом Аласанією. За даними джерела, ініціатива щодо звільнення Аласанії належить Адміністрації президента. Сам Зураб Аласанія пізніше заявив, що готуватиметься до суду та не бачить об’єктивних причин свого звільнення.

1 лютого Аласанія показав проект рішення, у якому Наглядова рада НСТУ закидала відстороненому з посади голові правління Суспільного мовлення Зурабу Аласанії те, що він не показав Хресну ходу за єдину помісну церкву, засідання Генасамблеї ООН та один з економічних форумів, де був присутній чинний президент Петро Порошенко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *