Депутат Київради пов’язує стихійну торгівлю з незрілістю суспільства

Дуже часто представники стихійної торгівлі сплачують певні кошти поліції. Саме тому правоохоронці не зацікавлені у тому, щоб боротися з таким явищем.

Про це в ефірі проекту «Злий дім» на телеканалі ZIK заявив депутат Київської міської ради Олександр Бродський.

Він зазначив, що проблема стихійної торгівлі пов’язана, у тому числі, і з незрілістю українського суспільства.

«Один з моїх колег-депутатів ініціював, щоб ми навели лад на площі Шевченка. Ми зібрали всіх – поліцію, Держпродспоживслужбу  тощо. А коли приїхали туди, там було ідеально чисто. Усі все знали, тож змогли підготуватися», – розповідає політик.

Крім того, він підкреслив, що саме на цій площі є певні проблеми з розподілом на різні райони міста. Мовляв, коли приїздить поліція з одного райвідділку, торговці просто переходять на ту частину площі, що належить до іншого району.

«Зрозуміло, що стихійна торгівля платить, скоріш за все, поліції. Тому коли муніципалітет просить навести лад, поліція зацікавлена у тому, щоб не наводити. Це, мабуть, відбувається на нижчих рівнях, але така ситуація є», – заявив Олександр Бродський.

Він також розповів, що під час чергової боротьби зі стихійною торгівлею він зустрів бабусю, яка торгувала квітами просто на проїжджій частині дороги.

«Я пропоную їй, мовляв, давайте я допоможу вам пройти на ринок, де ви зможете зайняти безкоштовне місце і торгувати. Бабуся не хоче туди іти. Вона каже: тут люди ходять, і я буду стояти тут. Такі випадки і говорять про незрілість суспільства», – резюмував депутат Київради.

Нагадаємо, біля Личаківського цвинтаря у Львові влаштували неофіційний базар, де продається халва, цукерки і видані у Львові польською мовою газети.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *