Чиновника «Укразализныци», который требовал 300 тысяч долларов, задержали

Сотрудники Службы безопасности Украины задержали во время получения взятки первого заместителя начальника департамента аудита и контроля «Укразализныци» Джакели Вахтанга.

Об этом на своей странице в Facebook  вчера сообщил заместитель министра инфраструктуры Юрий Лавренюк.

«Декілька годин тому, оперативниками СБ України затримано на гарячому першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ПАТ "Українська залізниця" Джакелі Вахтанга, під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі 70 000 долларів США за вирішення питання щодо призначення на одну з керівних посад у ПАТ "Українська залізниця". При цьому, за вирішення зазначеного питання Джакелі В. планував отримати неправомірну вигоду у розмірі 300 000 долларів США.  Про необхідність негайного звільнення цієї одіозної особи з лав ПАТ "УЗ" Міністр Volodymyr Omelyan наголошував неодноразово, а сьогодні ми всі побачили результати її "роботи"! Дякую керівництву СБУ за чітку і послідовну позицію по викоріненню корупційних схем в УЗ! », — написал он.

Об этом инциденте на своей странице в Facebook также написал и генпрокурор Украины Юрий Луценко: 

«ГПУ разом з К СБУ та департаментом безпеки Укрзалізниці затримали на гарячому при отриманні 70 000 дол хабаря першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ПАТ "Українська залізниця" Джакелі Вахтангі, під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі 70 000 долларів США за вирішення питання щодо призначення громадянина України на одну з керівних посад у ПАТ "Українська залізниця".
Затриманий — громадянин Польщі, призначений попереднім керівництвом УЗ.
»

Гражданин Польши Джакели Вахтанг был назначен первым заместителем начальника Департамента аудита и контроля «Укрзализныци» в мае єтого года.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *