Черновецький про оголошення в розшук: Вони чудово знають, де мене шукати

Колишній мер Києва Леонід Черновецький відреагував на повідомлення про те, що Служба безпеки України оголосила його в розшук.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, Черновецький висловив здивування з приводу таких дій правоохоронців, адже, стверджує він, Генеральна прокуратура України знає, де його шукати, оскільки їй було повідомлено адресу проживання екс-мера.

«Мені, як юристу, абсолютно незрозуміло, чому мене оголошують в розшук в Україні, де я не проживаю! В Україні мене немає вже майже 6 років і, перш, ніж оголошувати мене в Україні в розшук, СБУ повинна була поцікавитися в прокуратурі та у моїх адвокатів – де я перебуваю. Навіщо мене шукати там, де мене немає», – написав він.

При цьому колишній глава столиці звинуватив генпрокурора Юрія Луценка у тому, що той навмисно «забув» повідомити СБУ про отримання документів щодо його місця проживання.

Нагадаємо, 14 липня Генпрокуратура повідомила Леоніду Черновецькому про підозру в справі про вертолітний майданчик екс-президента Віктора Януковича. Екс-меру інкримінують зловживання владою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *