Жовкву відвідали представники міжнародної благодійної організації «Армія спасіння»

Жовківську РДА (Львівщина) відвідали представники Міжнародної благодійної організації «Армія спасіння».

Про це повідомив сьогодні, 8 квітня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Із представниками міжнародної благодійної організації «Армія спасіння» поспілкувалася голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур.

У події взяв участь Руслан Зуєв, керівник Львівського корпусу міжнародної благодійної організації, який розповів про «Армію спасіння».

З його слів, у Львові ця благодійна організація діє з 2014 року, а перед тим була в Криму: загалом місія існує понад 150 років і була утворена у Великобританії. Зараз ця спільнота опікується воїнами, постачає їм гуманітарну допомогу, сприяє соціальній адаптації дітей із східних регіонів, переселенців та військових.

Сторони поспілкувалися про роботу з національно-патріотичного виховання молодого покоління, поділилися позитивним досвідом, обговорили питання та проблеми, які виникають під час співпраці із молоддю.

До обговорення питань національно-патріотичного виховання долучилися вихованці «Пласту».

Нагадаємо, що «Армія спасіння» – Міжнародна благодійна організація, заснована у1865 році у Лондоні. Її створили для соціальної та духовної підтримки нужденних. Пізніше поширила свою діяльність на інші країни. В незалежній Україні організація розпочала діяльність у 1993 році. Сьогодні її відділення та різноманітні центри діють в 127 країнах світу.