Зеленський обговорив з представниками канадського уряду санкції проти РФ

Під час першої офіційної зустрічі членів групи дружби з Україною парламенту Канади та Президента України Володимира Зеленського йшлося про посилення санкційного тиску на Росію.

Про це розповів голова групи дружби Борис Вжесневський, передає Укрінформ.

«Члени групи дружби з Україною парламенту Канади провели дуже конструктивну та інформативну зустріч із Президентом Зеленським та його командою. Розмова була чесною та охоплювала такі важливі питання, як: посилення санкцій проти Росії та надання Україні оборонної летальної зброї», — сказав Вжесневський.

Він наголосив, що члени групи «підтвердили налаштованість Канади стояти пліч-о-пліч із народом України у цьому та інших важливих питаннях». 

Вжесневський додав, що під час зустрічі передав Зеленському оригінальну друкарську пластину, яку канадські українці використовували у незаконних друкарнях на території України до проголошення незалежності.

«Я пояснив, що Канада була не лише першою Західною державою, що визнала незалежність України, але українські канадці також відіграли важливу роль у подорожі українці до незалежності», — розповів депутат.

Нагадаємо, у Торонто з 2 липня триває третя міжнародна конференція стосовно реформ в Україні. У 2018 році подібний захід відбувся у Копенгагені, а в 2017 — в Лондоні. Головна мета конференції — ознайомити міжнародних партнерів зі здобутками України у проведенні системних реформ, а також окреслити подальші напрямки взаємодії та практичної допомоги Україні на цьому шляху.

Для участі у конференції в Канаді перебували Президент Володимир Зеленський, велика урядова делегація на чолі із першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим, а також представники неприбуткового та приватного секторів.