Збірна України поступилася Японії на чемпіонаті світу з хокею: відео голів

Збірна України з хокею поступилася на старті чемпіонату світу з хокею у дивізіоні 1В в Естонії: підопічні Андрія Срюбка програли Японії 2:3 у напруженій боротьбі.

У першому періоду матчу японці змогли закинути у ворота Богдана Дяченка дві шайби, українці ж відповіли одним влучним кидком, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Другий період виявився вирішальним: синьо-жовті пропустили ще один гол, скоротили відставання до 2:3, а от після другої перерви їх не вистачило на те, щоб зрівняти рахунок.

Чемпіонат світу-2019

Дивізіон 1В

1-й тур

28 квітня

Україна – Японія – 2:3  (1:2, 1:1, 0:0)

Шайби: 0:1 – Хірано (Х. Сато, Ю. Терао) – 04:43. 1:1 – Лялька (Міхнов) – 08:16. 1:2 – Сато (Хірано) – 12:52. 1:3 – Саїто (Накаяшикі, К. Сато) – 37:42. 2:3 – Пангєлов-Юлдашев – 39:46.

Воротарі: Дьяченко – Хата.

Кидки: 22 (6+12+4) – 26 (12+7+7).

Штраф: 6 (2+2+2) – 22 (4+2+16).

Зазначимо, що суперниками української збірної крім японців будуть господарі турніру, а також збірні Польщі, Румунії та Нідерландів.

29 квітня команда Андрія Срюбка зустрінеться з поляками. Початок гри – о 16:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.