Унаслідок російських бомбардувань у Сирії загинула щонайменше 61 людина, серед загиблих шестеро дітей

В результаті авіаудару ВПС режиму Башара Асада та ВКС Росії по ринку населеного пункту Кефер Батна в обложеному передмісті Дамаска Східної Гуті загинула щонайменше 61 людина, сотні людей отримали поранення.

За інформацією Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, серед загиблих щонайменше шестеро дітей

Через безперервні бомбардування рятувальники не можуть витягти з-під завалів зруйнованих будівель поранених і тіла загиблих.

25 лютого Рада безпеки ООН прийняла резолюцію за №2401, яка закликає конфліктуючі сторони в Сирії негайно оголосити 30-денний перемир’я.

До 400 тисяч сирійців вже п’ятий рік живуть в заблокованому передмісті Дамаска, включеному в список зон деескалації. В останні вісім місяців ситуація в регіоні різко погіршилася. Поставки продовольства і медикаментів в Східну Гуту припинилися.

Війна в Сирії почалася в березні 2011 року, коли мирні демонстрації протесту переросли в збройний конфлікт після того, як військові відкрили вогонь по демонстрантах. За даними ООН, в ході конфлікту загинуло понад 400 тисяч осіб, понад 10 мільйонів були змушені покинути свої будинки. 4,8 мільйона чоловік знайшли притулок за межами країни.

«Ситуація у Східній Ґуті близька до катастрофічної», — заявив,  очільник турецького дипломатичного відомства Мевлют Чавушоглу, закликаючи до перемир’я в цьому регіоні.

«Аргумент»