Україна висилає російських дипломатів через справу Скрипаля

Україна висилає російських дипломатів через справу Скрипаля.

Про це заявив президент Петро Порошенко у понеділок, 26 березня.

«У відповідь на цинічну хімічну атаку в Солсбері (Великобританія) Україна в дусі солідарності з нашими британськими партнерами і трансатлантичними союзниками, і в координації з країнами ЄС, прийняла рішення про видворення з української території 13 російських дипломатів з тих небагатьох, що залишилися. А як відомо, наші дипломатичні відносини з РФ де-факто заморожені», — йдеться в заяві президента.

«Росія в черговий раз підтвердила своє зневажливе ставлення не тільки до суверенітету незалежних держав, але і до цінності людського життя. Україна відчуває це кожен день в окупованому українському Криму і на Донбасі », — зазначив Порошенко.

Тому, за словами президента, як ніколи, важливо не обмежуватися символічними жестами. «Наступний крок — збільшення ціни для Москви за вчинені міжнародні злочини, включаючи через посилення персональних, фінансових і економічних санкцій», — додав глава держави.

Нагадаємо, раніше Великобританія вислала 23-х дипломатів РФ у відповідь на отруєння подвійного агента Сєргєя Скипаля та його доньки. В понеділок про видворення російських дипломатів оголосили США, 14 країн ЄС і Канада.

«Аргумент»