У Тимошенко заявили, що боротимуться проти підвищення тарифів на тепло та гарячу воду

Нардеп пропонує, щоб кошти міського бюджету йшли на формування індивідуальних теплових пунктів, за прикладом Варшави

Команда Юлії Тимошенко боротиметься проти підвищення тарифів на тепло та гарячу воду. «Особливе занепокоєння викликає те, що на місцях їх підвищують на власний розсуд, відстоюючи інтереси не споживачів, а теплогенеруючих компаній», — наголосив заступник голови партії, народний депутат Іван Крулько за підсумками громадських слухань щодо підвищення тарифів, які відбулися в столиці за участю міської влади, КП «Київтеплоенерго», депутатів Київради від «Батьківщини», представників громадських організацій та комунальників.

За словами парламентаря, головне, що має забезпечити влада, це захист споживача: щоб люди отримували якісні послуги від комунальників і тарифи були підйомними.

«Столична влада вже захопилася захистом інтересів постачальника послуг, «Київтеплоенерго», замість того, щоб захищати інтереси киян, які власне владу й обирали. «Батьківщина» наполягає на тому, щоб кошти міського бюджету йшли на формування індивідуальних теплових пунктів, за прикладом Варшави, де платіжка після створення таких ІТП зменшилася в півтора-два рази», – зазначив Крулько.