Суд виніс вирок фігурантці «справи Онищенка», екстрадованій із Чорногорії

Печерський районний суд Києва засудив до 5 років позбавлення волі умовно Ірину Мусієнко, яку було екстрадовано з Чорногорії як підозрювану в «газовій справі» депутата Верховної Ради Олександра Онищенка.

Про це передають Українські Новини з посиланням на вирок суду.

Як встановлено, у злочинній організації Мусієнко відповідала за операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення злочинних дій фіктивних підприємств.

Вона займалася легалізацією цих коштів шляхом приховування та маскування їх незаконного походження в сумі близько 9 млн доларів. З метою прикриття незаконної діяльності Мусієнко також купувала суб’єкти підприємницької діяльності.

У жовтні 2018 року Мусієнко уклала угоду про визнання провини з прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. У березні 2019 року суд затвердив угоду і призначив їй покарання у вигляді 5 років в’язниці з випробувальним терміном 3 роки. Також вона оштрафована на 85 тис. гривень.

Нагадаємо, у лютому 2019 року Національне антикорупційне бюро України викликало депутата-втікача Олександра Онищенка для вручення обвинувального акта. Після цього обвинувачення у справі було передано до суду.