Прокурори САП заступилися за свого начальника Холодницького

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підписали відкритого листа-звернення до голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталія Грушковського на підтримку голови відомства Назара Холодницького.

Текст листа опубліковано на сторінці САП у Facebook.

Прокурори нагадують, що 26 липня комісія розглядатиме скарги генерального прокурора Юрія Луценка та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника про наявність дисциплінарного проступку в діях Холодницького.

Вони заявляють, що «підвищена увага» до керівника САП з боку окремих політиків і громадських діячів «уже перейшла межі допустимого».

На думку підписантів, довкола Холодницького розгорнуто кампанію з його дискредитації, наголошуючи, що це є також і способом тиску на кожного із них.

Автори звернення запевняють комісію прокурорів у своїй готовності надати ґрунтовні пояснення й особисто підтвердити на засіданні відсутність незаконного тиску на них з боку очільника Спецпрокуратури. 

Нагадаємо, громадські організації вимагають від Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів публічного розгляду питання звільнення Назара Холодницького.