Прихильники Порошенка провели під офісом «Батьківщини» акцію «Юлі – труба»

Громадська організація «Солідарна Молодь» провела акцію протесту під стінами офісом ВО «Батьківщина» з нагоди 10-річчя з дня підписання газового договору з Російською Федерацією. Про це повідомила прес-служба партії «Блок Петра Порошенка».

Активісти заявили, що акція «Юлі-труба» повинна нагадати громадськості про кабальні газові угоди колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, укладені в 2009 році з Володимиром Путіним. Цей газовий контракт представники БПП вважають, головною причиною залежність українців від Росії.

Також активісти поклали на Тимошенко і її газовий контракт провину за те, що в 2009 році були підписані Харківські угоди про базування російського флоту в Криму, а потім відбулася окупація півострова.

«Через ці контракти Віктор Янукович відмовився від Угоди про асоціацію з ЄС – і українці вийшли на Революцію гідності. Ми вважаємо, що Тимошенко має нести політичну відповідальність за ці наслідки», – заявили активісти.

Як повідомлялося, Тимошенко веде переговори з Арсенієм Яценюком і Арсеном Аваковим про злиття «Батьківщини» і «Народного фронту».