На ІІ Євроіграх-2019 у Мінську сьогодні розіграють останні 30 комплектів медалей

Сьогодні, 30 червня, у заключний день II Європейських ігор-2019, що підходять до свого завершення у столиці Білорусі Мінську, атлети розіграють 30 комплектів нагород у шести видах спорту.

Як повідомляє офіційний сайт НОК України, в останній, дев’ятий медальний день ІІ Європейських ігор-2019 визначаться переможці та призери у греко-римській боротьбі, боксі, спортивній гімнастиці, велотреку, карате та бадмінтоні, повідомляє Укрінформ.

Зокрема, у фіналах окремих гімнастичних вправ Україну представлятимуть Олег Верняєв (кінь, бруси), Петро Пахнюк (вільні вправи), Ігор Радівілов (кільця, опорний стрибок), Діана Варинська (колода) та Анастасія Бачинська (вільні вправи).

У вирішальних поєдинках за «золото» виступлять боксери Микола Буценко (64 кг) та Олександр Хижняк (75 кг), борець Жан Беленюк (87 кг). Ще один «греко-римлянин» Микола Кучмій розраховує на «бронзу» у ваговій категорії до 130 кг.

У змаганнях з велотреку виступлять Роман Гладиш (омніум), Олена Старікова (спринт), жіноча команда у медісоні; у турнірі з карате – Катерина Крива (куміте, 50 кг), Анжеліка Терлюга (куміте, 55 кг), Аніта Серьогіна (куміте, 61 кг), Станіслав Горуна (куміте, 75 кг).

Нагадаємо, у загальному медальному заліку Україна після восьмого дня посідає четверте місце у загальнокомандному заліку серед 50-ти країн Старого Світу, маючи в своєму активі 37 нагород (10 золотих, 13 срібних, 14 бронзових).

Загалом до 30 червня на континентальному мультиспортивному форумі в Мінську атлети з 50-ти країн розіграють 199 комплектів медалей. Додамо, що наразі нагороди Євроігор-2019 уже здобули представники 41 країни.