Кучма відмовився коментувати діяльність Медведчука

Другий президент і представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма відмовився коментувати діяльність проросійського олігарха Віктора Медведчука щодо звільнення чотирьох українців з полону угрупувань «ДНР» та «ЛНР».

Про це інформують Новости Донбасса.

На питання журналістів Кучма відповів, що це не в його компетенції говорити на таку тему і що він нічого не знає.

28 червня до Мінська прибули четверо українців, яких звільнили з полону самопроголошені Донецька і Луганська «народні республіки» у зв’язку з переговорами Медведчука і терористів.

Нагадаємо, 28 червня Леонід Кучма прибув до Станиці Луганської слідкувати за процесом розведення військ.

До слова, Віктор Медведчук перебуває у тісних родинних стосунках з президентом країни-агресора Володимиром Путіним: є його кумом. Він заявляв, що не вважає РФ агресором, і зазначав, що визначення «Росія – країна-агресор» є «пропагандистським штампом, але ніяк не реальністю».

Збройний конфлікт між Росією та Україною почався у квітні 2014 року з анексії українського півострова Крим. Бойові дії відбуваються між українськими військовими ЗСУ  та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

Перемовини щодо врегулювання конфлікту проводили у тристоронній контактній групі в Мінську. Однак наприкінці 2018 року одна з членів групи Ірина Геращенко порадила перенести місце зібрання в іншу країну, оскільки сумнівається у політиці керівництва Білорусі.