Будинки у воді й домівки без газу: на Тернопільщині підтопило 40 населених пунктів

Тернопільщина оговтується від наслідків негоди. Сильні дощі призвели до підтоплення будинків, зазнали руйнувань дороги й посіви. В одному з сіл пошкоджено газову трубу.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі Тернопільської ОДА, протягом останніх трьох днів в області підтопило 40 населених пунктів.

Найбільше потерпіли від негоди та зазнали збитків у Бережанському, Козівському, Підгаєцькому та Збаразькому районах.

«Усі служби цивільного захисту населення працюють в оперативному режимі задля того, щоб мінімізувати труднощі, завдані негодою. Зараз здійснюються заходи щодо ліквідації наслідків стихії. Впродовж трьох днів було знеструмлено 30 населених пунктів, але світлопостачання поступово відновлюють», – розповів голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

На Тернопільщині підтопило 40 населених пунктів

На Тернопільщині підтопило 40 населених пунктів

Проблема із газопостачанням виникла у селі Літятин Бережанського району, де було пошкоджено газову трубу. За інформацією Барни, наразі практично 220 домогосподарств позбавлені можливості користуватися газом.

«Ситуація також критична у Козівському районі. Але цим питанням займаються фахівці, які входять до складу комісії з питань надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки. Сподіваюся, що найближчим часом відбудеться ліквідація наслідків стихії і люди повернуться до звичного способу життя», – додав голова ОДА.

Водночас, синоптики прогнозують продовження опадів по всій території Тернопільщини.

На Тернопільщині підтопило 40 населених пунктів

На Тернопільщині підтопило 40 населених пунктів