Борис Гребенщиков присвятив нову пісню правам жінок

Російська група «Акваріум» випустила кліп на нову пісню, героєм якої стала незалежна жінка.

Свою героїню лідер колективу Борис Гребенщиков назвав «Бой-бабою», передає НАРОДНА ПРАВДА.

У пісні автор також згадує про репости та ретвіти, дауншифтерів, художника Бенксі та продюсера Гарві Вайнштейна.

Прем’єра синглу і кліпу відбулася в суботу, 7 грудня. Композиція була записана на студії у Лондоні та Санкт-Петербурзі, а от концертна прем’єра відбулася в минулому серпні.

Говорячи про епіграфі своєї нової пісні, Гребенщиков зазначив: «Довго всі чекали настання феєричної і прекрасної ери Водолія, ери, коли нарешті перестане існувати патріархальна ієрархія цінностей, коли жіночий принцип стане нарівні з чоловічим і особистий вибір кожної істоти буде мати першорядне значення. І все стане просто рай».

Однак з настанням епохи виявилося, що не все так “безхмарно та феєрично, як ми думали”. “У цього складного часу нові герої”, – додав музикант.

Нагадаємо, Борис Гребенщиков вирішив перенести концертний тур по Україні, який повинен був відбутися в грудні.

Гребенщиков жодного разу не виступав у Криму з моменту його анексії Росією в 2014 році і заявляв, що поїде на гастролі до Криму тільки в тому випадку, якщо це не буде порушувати міжнародно визнаних кордонів.

Також ми писали про те, що Гребенщиков відіграв вуличний концерт на Пейзажній алеї у Києві та безкоштовний концерт в Одесі, біля підніжжя пам’ятника Дюку де Рішельє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.